MECZ
27.06.17 | 1. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 6-3 | Israel F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mor Bulis | Shahar Elbaz | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/53 (47%) | 10/45 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
03.02.97, 27 lat
19040 $
03.02.97, 27 lat
19040 $
Mor Bulis vs. Shahar Elbaz - Wzajemne mecze
30.11.17 | 2. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
27.06.17 | 1. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
09.05.17 | 1. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
05.10.16 | 1. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-75, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | Israel F15 | twarda |
06.09.16 | 1. runda | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | Israel F11 | twarda |
Mor Bulis form & Shahar Elbaz form
Mor Bulis - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
15.06.18 Półfinał | vs. Edan Leshem | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexey Zakharov | Alexey Zakharov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Ram Kapach | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
04.05.18 Półfinał | vs. Peter Kobelt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Hugo Voljacques | 4-2, Hugo Voljacques - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.18 2. runda | vs. Orel Ovil | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
28.04.18 Półfinał | vs. Alessandro Bega | 0-1, - Mor Bulis - krecz | szczegóły meczu | |
27.04.18 Ćwierćfinał | vs. Joshua Paris | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.18 2. runda | vs. Yannai Barkai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Collin Johns | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
14.12.17 Ćwierćfinał | vs. Tom Jomby | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.17 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
07.12.17 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.17 2. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Shahar Elbaz - ostatnie mecze
M25 Meitar - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jerusalem Challenger - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
11.10.18 Ćwierćfinał | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |