MECZ
13.12.17 | 2. runda | Mor Bulis | Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | Israel F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mor Bulis | Luca Castelnuovo | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 46/70 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/33 (82%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/70 (47%) | 11/49 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mor Bulis vs. Luca Castelnuovo - Wzajemne mecze
13.12.17 | 2. runda | Mor Bulis | Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F18 | twarda |
07.12.17 | 1. runda | Luca Castelnuovo | Mor Bulis | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F17 | twarda |
Mor Bulis form & Luca Castelnuovo form
Mor Bulis - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
15.06.18 Półfinał | vs. Edan Leshem | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexey Zakharov | Alexey Zakharov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Ram Kapach | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
04.05.18 Półfinał | vs. Peter Kobelt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Hugo Voljacques | 4-2, Hugo Voljacques - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.18 2. runda | vs. Orel Ovil | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
28.04.18 Półfinał | vs. Alessandro Bega | 0-1, - Mor Bulis - krecz | szczegóły meczu | |
27.04.18 Ćwierćfinał | vs. Joshua Paris | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.18 2. runda | vs. Yannai Barkai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Collin Johns | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. George Goldhoff | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
14.12.17 Ćwierćfinał | vs. Tom Jomby | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.17 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
07.12.17 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.17 2. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Luca Castelnuovo - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |