MECZ
24.11.14 | Półfinał | Mohamed Safwat | Julien Cagnina | 4-0, - krecz | Egypt F34 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mohamed Safwat vs. Julien Cagnina - Wzajemne mecze
24.11.14 | Półfinał | Mohamed Safwat | Julien Cagnina | 4-0, Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | Egypt F34 | twarda |
Mohamed Safwat form & Julien Cagnina form
Mohamed Safwat - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - krecz | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Julien Cagnina - ostatnie mecze
Maia 1 - ceglana | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |