MECZ
27.11.17 | 2. runda klasyf. | Milen Ianakiev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | South Africa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
20.07.95, 28 lat
13546 $
20.07.95, 28 lat
13546 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
18.02.97, 27 lat
18.02.97, 27 lat
Milen Ianakiev vs. Pelle Boerma - Wzajemne mecze
27.11.17 | 2. runda klasyf. | Milen Ianakiev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
Milen Ianakiev form & Pelle Boerma form
Milen Ianakiev - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. James Story | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Pelle Boerma - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.20 Klasyf. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.20 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |