MECZ
15.05.18 | 1. runda | Milen Ianakiev | Cosmin Ontica | 6-1, 6-2 | Bulgaria F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Milen Ianakiev | Cosmin Ontica | |
1. podanie % | 30/37 (81%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/30 (83%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/7 (100%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 5/37 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Milen Ianakiev | 1-0 | |
2-0 | Cosmin Ontica | |
3-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milen Ianakiev | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Milen Ianakiev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Milen Ianakiev | 1-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Milen Ianakiev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-2 | Cosmin Ontica | |
4-2 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milen Ianakiev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Niemcy
20.07.95, 28 lat
13546 $
20.07.95, 28 lat
13546 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
22.03.95, 29 lat
22.03.95, 29 lat
Milen Ianakiev vs. Cosmin Ontica - Wzajemne mecze
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Milen Ianakiev | Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Plovdiv | ceglana |
15.05.18 | 1. runda | Milen Ianakiev | Cosmin Ontica | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bulgaria F1 | twarda |
Milen Ianakiev form & Cosmin Ontica form
Milen Ianakiev - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. James Story | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Cosmin Ontica - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |