MECZ
17.09.20 | 1. runda | Milan Drinic | Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 2-1 | |
3-1 | Daniil Savelev | |
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Milan Drinic | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 4-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Milan Drinic vs. Daniil Savelev - Wzajemne mecze
17.09.20 | 1. runda | Milan Drinic | Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Milan Drinic form & Daniil Savelev form
Milan Drinic - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - krecz | szczegóły meczu |
Daniil Savelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |