MECZ
10.08.17 | 2. runda | Milan Drinic | Alexey Aleshchev | 6-4, 6-0 | Serbia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Milan Drinic | Alexey Aleshchev | |
1. podanie % | 27/44 (61%) | 21/49 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 15/21 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 11/28 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/49 (47%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.12.98, 25 lat
28.12.98, 25 lat
Milan Drinic vs. Alexey Aleshchev - Wzajemne mecze
10.08.17 | 2. runda | Milan Drinic | Alexey Aleshchev | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Serbia F1 | ceglana |
Milan Drinic form & Alexey Aleshchev form
Milan Drinic - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - krecz | szczegóły meczu |
Alexey Aleshchev - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - krecz | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu |