MECZ
05.03.19 | 1. runda | Mikhail Korovin | Vasko Mladenov | 3-6, 6-2, 7-61 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mikhail Korovin | Vasko Mladenov | |
1. podanie % | 79/98 (81%) | 77/110 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/79 (66%) | 43/77 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 16/33 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/110 (46%) | 38/98 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/208 (53%) | 97/208 (47%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mikhail Korovin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikhail Korovin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikhail Korovin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikhail Korovin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikhail Korovin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mikhail Korovin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikhail Korovin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikhail Korovin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikhail Korovin | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikhail Korovin | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mikhail Korovin | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Vasko Mladenov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mikhail Korovin vs. Vasko Mladenov - Wzajemne mecze
05.03.19 | 1. runda | Mikhail Korovin | Vasko Mladenov | 3-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Mikhail Korovin form & Vasko Mladenov form
Mikhail Korovin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Parisca | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Vasko Mladenov - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.04.19 Ćwierćfinał | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |