MECZ
24.06.18 | 2. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Juan Manuel Lopez | 6-2, 6-3 | Tunisia F25 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
18.05.00, 23 lat
18.05.00, 23 lat
Mikhail Korovin vs. Juan Manuel Lopez - Wzajemne mecze
24.06.18 | 2. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Juan Manuel Lopez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F25 | ceglana |
Mikhail Korovin form & Juan Manuel Lopez form
Mikhail Korovin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Parisca | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Juan Manuel Lopez - ostatnie mecze
M15 Buenos - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Peru F3 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Julian Gimenez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karl William Wurth Mac-Leay | 2-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bolivia F3 - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ariel Eduardo Mesa Tobar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Luka Todorovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Kody Pearson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
28.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Carlos Salamanca | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
03.09.17 1. runda klasyf. | vs. Roberto Maytin | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.17 2. runda klasyf. | vs. Fabiano De Paula | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
27.08.17 2. runda klasyf. | vs. Manuel Sanchez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.17 1. runda klasyf. | vs. Fabricio Neis | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Floridablanca Challenger - ceglana | ||||
05.08.17 1. runda klasyf. | vs. Carlos Eduardo Severino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colombia F3 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Charles Force | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colombia F1 - twarda | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Diego Armando Agudelo Alvarado | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-2, 5-2, Ivar Aramburu Contreras - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colombia F9 - ceglana | ||||
30.11.16 2. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.16 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Mateo Julio | 6-75, 1-0, Mateo Julio - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.16 Klasyf. | vs. Camilo Andres Erazo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colombia F8 - ceglana | ||||
21.11.16 2. runda klasyf. | vs. Barlaham Zuluaga Gaviria | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
05.11.16 1. runda klasyf. | vs. Fabricio Neis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |