MECZ
25.09.17 | 2. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Guillem Arno Blasi | 6-0, 6-4 | Spain F31 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
27.12.00, 23 lat
27.12.00, 23 lat
Mikhail Korovin vs. Guillem Arno Blasi - Wzajemne mecze
25.09.17 | 2. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Guillem Arno Blasi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F31 | ceglana |
Mikhail Korovin form & Guillem Arno Blasi form
Mikhail Korovin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Philip Henning | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Vesa Ahti | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Parisca | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Guillem Arno Blasi - ostatnie mecze
M15 Nules - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Mendez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergio Barranco | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - twarda | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Ergeneman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tamirlan Teberikov | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F5 - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alberto Cammarata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Mahrt Guyou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F31 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Adria Alvarez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F14 - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F13 - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Eduard Esteve Lobato | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F8 - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 | vs. Taimu Tomita | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |