MECZ
20.03.17 | 1. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Danyil Chornous | 6-0, 6-3 | Spain F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
17.01.96, 28 lat
17.01.96, 28 lat
Mikhail Korovin vs. Danyil Chornous - Wzajemne mecze
20.03.17 | 1. runda klasyf. | Mikhail Korovin | Danyil Chornous | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F8 | ceglana |
Mikhail Korovin form & Danyil Chornous form
Mikhail Korovin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Parisca | - | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Danyil Chornous - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Jaeger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Kalinin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Preston Brown | Preston Brown - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Romanov | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Matic Spec | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. George Loffhagen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Taras Ivasyshyn | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vittar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. James Allemby | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Victor Haddad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Furkan Fidan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Valentsev | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Artjoms Jesaibegjans | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |