MECZ
31.07.18 | 1. runda | Mikhail Fufygin | Alexandr Chepelev | 6-4, 1-0, - krecz | Russia F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mikhail Fufygin | Alexandr Chepelev | |
1. podanie % | 26/36 (72%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 17/23 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/39 (38%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 39/75 (52%) | 36/75 (48%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mikhail Fufygin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandr Chepelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikhail Fufygin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Mikhail Fufygin | 1-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Mikhail Fufygin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Alexandr Chepelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikhail Fufygin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Alexandr Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikhail Fufygin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexandr Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mikhail Fufygin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.96, 27 lat
28.05.96, 27 lat
Mikhail Fufygin vs. Alexandr Chepelev - Wzajemne mecze
31.07.18 | 1. runda | Mikhail Fufygin | Alexandr Chepelev | 6-4, 1-0, Alexandr Chepelev - krecz | szczegóły meczu | Russia F4 | ceglana |
Mikhail Fufygin form & Alexandr Chepelev form
Mikhail Fufygin - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mousa Zayed | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | - | szczegóły meczu | |
M25 Dallas - halowa | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Esunge Ndumbe | 1-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | - | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Tom Paris | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.02.23 2. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. David Pichler | - | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 2-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Dragos Dima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandr Chepelev - ostatnie mecze
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 0-1, - Alexandr Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Alexey Baryshev | - Alexandr Chepelev - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ron Klain | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Harrison Lombe | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 0-4, - Alexandr Chepelev - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Christophe Nickels | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Filipp Smalyanyy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.15 Klasyf. | vs. Alexander Babanine | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda | vs. Vladimir Karusevich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
25.05.15 2. runda | vs. Philipp Davydenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda | vs. Yan Ermak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Andrei Vasilevski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F4 - halowa | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.14 Klasyf. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Andrei Ciumac | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.14 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |