Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
26.11.85, 38 lat
26.11.85, 38 lat
Mikhail Elgin vs. Maxim Geraskin - Wzajemne mecze
27.08.07 | 1. runda | Mikhail Elgin | Maxim Geraskin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F5 | ceglana |
16.07.07 | 1. runda | Mikhail Elgin | Maxim Geraskin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Armenia F1 | twarda |
24.07.06 | 2. runda klasyf. | Mikhail Elgin | Maxim Geraskin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Togliatti | twarda |
Mikhail Elgin form & Maxim Geraskin form
Mikhail Elgin - ostatnie mecze
Nur Sultan - halowa | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Szymon Walkow | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Evan Hoyt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Ben Patael | 6-3, 6-72, 2-5, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.19 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-71, 1-1, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Youssef Hossam | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Menezes | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | - | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Safiullin | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Kevin Krawietz | 1-6, 0-1, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 2-5, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
Qujing Challenger - twarda | ||||
18.03.18 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ronald Slobodchikov | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Zihao Xia | 6-74, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Edan Leshem | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 6-75, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
31.12.17 2. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-6, - Mikhail Elgin - krecz | szczegóły meczu | |
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Maxim Geraskin - ostatnie mecze
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Victor Baluda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Denis Matsukevitch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniil Kim | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kamil Selehetdinov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Anton Galkin | 7-61, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Dmitry Mnushkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Artem Karamalak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Mikhail Galyamov | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Eremey Kotselyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
28.06.17 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Pavel Filin | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Philipp Skvortsov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |