MECZ
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Mike Urbanija | Nemanja Subanovic | 3-6, 6-4, 6-2 | Croatia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
11.02.01, 23 lat
11.02.01, 23 lat
Mike Urbanija vs. Nemanja Subanovic - Wzajemne mecze
18.06.18 | Klasyf. | Mike Urbanija | Nemanja Subanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hungary F5 | ceglana |
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Mike Urbanija | Nemanja Subanovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Croatia F3 | ceglana |
Mike Urbanija form & Nemanja Subanovic form
Mike Urbanija - ostatnie mecze
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trieste - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Schlieren - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - krecz | szczegóły meczu |
Nemanja Subanovic - ostatnie mecze
M25+H Ricany - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Karlo Kranic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 7-67, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Dobrijevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dobry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Dmitrii Baskov | 7-63, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gima | 7-63, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. George Botezan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Szebeni | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tarik Redzic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
13.11.18 Klasyf. | vs. Jiri Barnat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Denys Klok | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-72, 6-77 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Stefan Micov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kerim Subasic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Jovanovic (2000) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Dejan Katic | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 2-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |