MECZ
30.09.19 | 1. runda klasyf. | Mike Loccisano | Vitali Chvets | 7-63, 6-4 | M25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
18.06.00, 23 lat
18.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
01.01.81, 43 lat
25460 $
01.01.81, 43 lat
25460 $
Mike Loccisano vs. Vitali Chvets - Wzajemne mecze
02.10.23 | Klasyf. | Vitali Chvets | Mike Loccisano | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
30.09.19 | 1. runda klasyf. | Mike Loccisano | Vitali Chvets | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
Mike Loccisano form & Vitali Chvets form
Mike Loccisano - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | - | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 0-1, - Mike Loccisano - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Ottaviano Martini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Ottaviano Martini | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Sanna | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Musialek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Jordan Smith | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Matthew Scheers | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Timmy Karpinski | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-77, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Bornigia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Michele Fois | 6-73, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu |
Vitali Chvets - ostatnie mecze
M15 Split - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew William Donald | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mattia Ricci | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuki Yamamoto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Gvardzelashvili | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joan Busoms Puig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 0-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Damian Frutos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Kirill Mishkin | - Vitali Chvets - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Corey Gaal | 6-1, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sava Stankovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |