MECZ
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Mikalai Haliak | Vitalii Shcherba | 4-6, 6-0, 10-8 | M15 Balatonalmadi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.03.97, 27 lat
17150 $
24.03.97, 27 lat
17150 $
Mikalai Haliak vs. Vitalii Shcherba - Wzajemne mecze
17.06.19 | 1. runda klasyf. | Mikalai Haliak | Vitalii Shcherba | 4-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Balatonalmadi | ceglana |
Mikalai Haliak form & Vitalii Shcherba form
Mikalai Haliak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Vitalii Shcherba - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
24.11.20 Klasyf. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.20 2. runda klasyf. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu |