MECZ
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Mikalai Haliak | Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | Qatar F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mikalai Haliak | Cosmin Ontica | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/47 (45%) | 17/53 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikalai Haliak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikalai Haliak | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Mikalai Haliak | 2-2 | |
Mikalai Haliak | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikalai Haliak | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Mikalai Haliak | 4-4 | |
Mikalai Haliak | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Mikalai Haliak | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Mikalai Haliak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikalai Haliak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Mikalai Haliak | 3-1 | |
Mikalai Haliak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
22.03.95, 29 lat
22.03.95, 29 lat
Mikalai Haliak vs. Cosmin Ontica - Wzajemne mecze
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Mikalai Haliak | Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Qatar F4 | twarda |
Mikalai Haliak form & Cosmin Ontica form
Mikalai Haliak - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Cosmin Ontica - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |