Mikael Ymer vs. Alejandro Tabilo 07.03.2020

Mikael Ymer vs. Alejandro Tabilo 07.03.2020 - Davis Cup, World Group, QR, SWE-CHI 3-1 - porównanie

MECZ

07.03.20Mikael Ymer Alejandro Tabilo 3-6, 7-5, 6-3 Sweden Davis Cup halowa

STATYSTYKA MECZU

Mikael YmerAlejandro Tabilo
1. podanie %60/86 (70%)61/94 (65%)
Punkty zdobyte z 1. podania45/60 (75%)42/61 (69%)
Punkty zdobyte z 2. podania12/26 (46%)17/33 (52%)
Zdobyte break-ball4/10 (40%)3/7 (43%)
Punkty zdobyte przez return35/94 (37%)29/86 (34%)
Zdobyte punkty – razem92/180 (51%)88/180 (49%)
Double foul33
Asy95

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-1Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Mikael Ymer Mikael Ymer serve1-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-2Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve2-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40
2-4Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve2-5
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-5Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-30, 0-40
3-6
2
Mikael Ymer Mikael Ymer serve0-0
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve1-1
0-0, 30-0, 40-0
2-1Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve2-2
0-0, 30-0, 40-0
3-2Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve3-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-4Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve4-4
0-0, 0-15, 0-30, 15-30
4-5Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Mikael Ymer Mikael Ymer serve5-5
0-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-5Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
7-5
3
Mikael Ymer Mikael Ymer serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30
1-0Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 15-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
3-2Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Mikael Ymer Mikael Ymer serve3-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-3Alejandro Tabilo Alejandro Tabilo serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Mikael Ymer Mikael Ymer serve5-3
0-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-3

Mikael Ymer
Szwecja
09.09.98, 21 lat




68
759
554062 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
02.06.97, 22 lat




174
290
82413 $
Alejandro Tabilo
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Mikael Ymer vs. Alejandro Tabilo - Wzajemne mecze

07.03.20Mikael YmerAlejandro Tabilo3-6, 7-5, 6-3 szczegóły meczuSweden Davis Cup halowa

Mikael Ymer - ostatnie mecze

Sweden Davis Cup - halowa
07.03.20
vs. Alejandro Tabilo3-6, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.03.20
Rubber 1
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
UAE Dubai - twarda
22.02.20
1. runda klasyf.
vs. Evgeny Donskoy4-6, 3-3, - Mikael Ymer - kreczporażkaszczegóły meczu
France Marseille - halowa
19.02.20
2. runda
vs. Stefanos Tsitsipas1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.02.20
1. runda
vs. Richard Gasquet6-3, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
France Montpellier - halowa
06.02.20
2. runda
vs. Filip Krajinovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.02.20
1. runda
vs. Jannik Sinner6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
23.01.20
2. runda
vs. Karen Khachanov2-6, 6-2, 4-6, 6-3, 6-78 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Yasutaka Uchiyama6-4, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
New Zeland Auckland - twarda
15.01.20
2. runda
vs. Hubert Hurkacz2-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
13.01.20
1. runda
vs. Frances Tiafoe6-4, 5-7, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.01.20
Klasyf.
vs. Mackenzie Mcdonald6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.01.20
1. runda klasyf.
vs. Frank Dancevic7-5, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Qatar Doha - twarda
06.01.20
1. runda
vs. Aljaz Bedene6-3, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
05.01.20
Klasyf.
vs. Alejandro Davidovich Fokina3-6, 7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.01.20
1. runda klasyf.
vs. Mousa Zayed6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Milan - halowa
07.11.19
vs. Frances Tiafoe2-4, 2-4, 2-4 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
vs. Jannik Sinner0-4, 2-4, 1-4 porażkaszczegóły meczu
05.11.19
vs. Ugo Humbert4-32, 1-4, 4-2, 4-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - halowa
26.10.19
1. runda klasyf.
vs. Casper Ruud4-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden Stockholm - halowa
17.10.19
2. runda
vs. Cedrik-Marcel Stebe0-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Joao Sousa7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Mouilleron Le - halowa
13.10.19
Finał
vs. Mathias Bourgue6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.10.19
Półfinał
vs. Jiri Vesely6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Antoine Hoang6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
3. runda
vs. Oscar Otte6-3, 1-6, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
2. runda
vs. Luca Vanni6-3, 6-75, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Orleans Challenger - halowa
29.09.19
Finał
vs. Gregoire Barrere6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
28.09.19
Półfinał
vs. Jo-Wilfried Tsonga7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.09.19
Ćwierćfinał
vs. Aljaz Bedene7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Alejandro Tabilo - ostatnie mecze

Sweden Davis Cup - halowa
07.03.20
vs. Mikael Ymer6-3, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.03.20
vs. Elias Ymer6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Chile Santiago - ceglana
26.02.20
2. runda
vs. Casper Ruud4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
25.02.20
1. runda
vs. Paolo Lorenzi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cleveland Challenger - halowa
13.02.20
3. runda
vs. Ernesto Escobedo4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.20
2. runda
vs. Sekou Bangoura6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Dallas Challenger - halowa
05.02.20
2. runda
vs. Denis Istomin2-6, 6-4, 6-72 porażkaszczegóły meczu
03.02.20
1. runda
vs. Mikael Torpegaard6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Newport Beach - twarda
29.01.20
2. runda
vs. Frances Tiafoe4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.01.20
1. runda
vs. Roberto Cid7-67, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
23.01.20
2. runda
vs. John Isner4-6, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Daniel Elahi Galan4-6, 6-3, 6-4, 6-76, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
18.01.20
Klasyf.
vs. Matteo Viola6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.01.20
2. runda klasyf.
vs. Sergiy Stakhovsky2-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.01.20
1. runda klasyf.
vs. Bernabe Zapata Miralles7-65, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Uruguay Montevideo Challenger - ceglana
05.11.19
1. runda
vs. Guilherme Clezar6-3, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Playford Challenger - twarda
30.10.19
2. runda
vs. Luke Saville6-3, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Traralgon Challenger - twarda
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Marc Polmans1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
24.10.19
3. runda
vs. Sasi Kumar Mukund6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.19
2. runda
vs. Luke Saville7-5, 6-72, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Las Vegas - twarda
16.10.19
2. runda
vs. Alexander Ritschard2-6, 3-5, - Alejandro Tabilo - kreczporażkaszczegóły meczu
Dominican Republic Santo Domingo - ceglana
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Thiago Moura Monteiro3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
10.10.19
3. runda
vs. Mario Vilella Martinez3-6, 6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
2. runda
vs. Sumit Nagal6-75, 6-0, 2-0, Sumit Nagal - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
07.10.19
1. runda
vs. Carlos Gomez-Herrera6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Campinas Challenger - ceglana
03.10.19
3. runda
vs. Federico Coria3-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.10.19
2. runda
vs. Gonzalo Villanueva6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia St. Petersburg - halowa
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Egor Gerasimov0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Filip Horansky2-6, 7-5, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.09.19
3. runda
vs. Zdenek Kolar6-0, 5-7, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
<