MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Mihailo Radosavljevic | Alexandar Balj | 6-1, 7-5 | M15 Zlatibor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
24.09.01, 22 lat
24.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
03.12.01, 22 lat
03.12.01, 22 lat
Mihailo Radosavljevic vs. Alexandar Balj - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Mihailo Radosavljevic | Alexandar Balj | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Zlatibor | ceglana |
Mihailo Radosavljevic form & Alexandar Balj form
Mihailo Radosavljevic - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Enes Donmezer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dian Nedev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Alexandar Balj - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Nathan Seateun | 0-3, - Alexandar Balj - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Van Aken | Nicholas Van Aken - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Matteo Sobbe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 7-5, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anatolii Mironov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Zavhorodko | 7-65, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Rohseano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Slobodan Cejovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Cebic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriy Martishev | 0-6, - Alexandar Balj - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-1, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 4-0, Stevan Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Mirgone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |