MECZ
18.11.18 | 2. runda klasyf. | Mick Lescure | Rio Noguchi | 6-3, 6-2 | Pune Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mick Lescure | Rio Noguchi | |
1. podanie % | 34/53 (64%) | 28/52 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/34 (82%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/52 (52%) | 18/53 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
Mick Lescure | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mick Lescure | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Lescure | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mick Lescure vs. Rio Noguchi - Wzajemne mecze
18.11.18 | 2. runda klasyf. | Mick Lescure | Rio Noguchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Pune Challenger | twarda |
Mick Lescure form & Rio Noguchi form
Mick Lescure - ostatnie mecze
M25 Quinta - twarda | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Naman Sharma | 6-6, - Mick Lescure - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Tibo Colson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.22 1. runda klasyf. | vs. Julien Eon | 3-6, 7-5, 14-16 | szczegóły meczu | |
M15 Marbella - twarda | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. George Loffhagen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pierre Broquin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Batiste Klein | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-73, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Chattarin Wareesri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Daniel Masur | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Sebastien Boltz | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Nevers - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
28.06.19 2. runda | vs. John Echeverria | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Alcaraz | 6-3, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |
Rio Noguchi - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |