MECZ
06.03.17 | 2. runda klasyf. | Michiel De Krom | Alexander Merino | 6-4, 6-4 | Egypt F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Michiel De Krom vs. Alexander Merino - Wzajemne mecze
06.03.17 | 2. runda klasyf. | Michiel De Krom | Alexander Merino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F8 | twarda |
Michiel De Krom form & Alexander Merino form
Michiel De Krom - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Jerome Kym | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |