MECZ
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Michiel De Krom | Adrian Andrzejczuk | 6-4, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michiel De Krom vs. Adrian Andrzejczuk - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Michiel De Krom | Adrian Andrzejczuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
20.10.17 | Ćwierćfinał | Michiel De Krom | Adrian Andrzejczuk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F30 | twarda |
Michiel De Krom form & Adrian Andrzejczuk form
Michiel De Krom - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Luca Giacomini | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Gilberto Ravasio | 6-3, 3-1, Gilberto Ravasio - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 7-66, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Marcel Miralles | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Adrian Andrzejczuk - ostatnie mecze
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Majchrzak | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
22.05.19 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Fabio Coelho | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Bernardo Saraiva | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Omar Morsy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 7-61, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kacper Zuk | 7-68, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Lukas Klein | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Hugo Pontico | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Tatyanin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |