MECZ
01.02.16 | 1. runda klasyf. | Michelangelo Endrizzi | Robert Ziganshin | 6-2, 6-1 | Tunisia F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
25.09.96, 27 lat
25.09.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
26.10.95, 28 lat
26.10.95, 28 lat
Michelangelo Endrizzi vs. Robert Ziganshin - Wzajemne mecze
01.02.16 | 1. runda klasyf. | Michelangelo Endrizzi | Robert Ziganshin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Tunisia F4 | ceglana |
Michelangelo Endrizzi form & Robert Ziganshin form
Michelangelo Endrizzi - ostatnie mecze
Turkey F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Philipp Schroll | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Filippo Bettini | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F6 - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Christophe Nickels | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F5 - ceglana | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ian A. Stanley | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Vadim Alekseenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Damien Ghader | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 | vs. Giovanni Agostinetto | 0-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
12.03.18 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 | vs. Matija Volarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 5-4, Mihnea Lorin Stefan Turcu - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Patryk Krolik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Italy F25 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Thomas Colautti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F24 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Sazankov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Libor Salaba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Robert Ziganshin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koksijde - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Brussels - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
04.10.18 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |