MECZ
06.08.18 | 2. runda klasyf. | Michal Selecky | Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-1 | Slovakia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
15.12.97, 26 lat
15.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
30.05.99, 24 lat
30.05.99, 24 lat
Michal Selecky vs. Artur Kulibaba - Wzajemne mecze
06.08.18 | 2. runda klasyf. | Michal Selecky | Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Slovakia F3 | ceglana |
Michal Selecky form & Artur Kulibaba form
Michal Selecky - ostatnie mecze
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marek Semjan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Daniel Vrba | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Koray Kirci | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Takeru Yuzuki | 6-2, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Karol Drzewiecki | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Kucbel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dominik Langmajer | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Antonio Massara | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Patrik Nema | 6-2, Patrik Nema - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.18 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Kurzmann | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
02.08.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 Klasyf. | vs. Jack Molloy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kosec | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Artur Kulibaba - ostatnie mecze
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |