MECZ
19.09.17 | 1. runda | Michal Konecny | Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 6-2 | Great Britain | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michal Konecny | Dusty H. Boyer | |
1. podanie % | 70/106 (66%) | 55/93 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/70 (59%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/36 (56%) | 19/38 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/93 (46%) | 45/106 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michal Konecny vs. Dusty H. Boyer - Wzajemne mecze
19.09.17 | 1. runda | Michal Konecny | Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Great Britain | twarda |
Michal Konecny form & Dusty H. Boyer form
Michal Konecny - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu |
Dusty H. Boyer - ostatnie mecze
M15 Punta - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 0-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gurugram - twarda | ||||
28.11.21 Finał | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.21 Półfinał | vs. Nitin Kumar Sinha | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Julian Cash | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Aryan Goveas | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Romain Faucon | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Christian Lakoseljac | 7-5, 6-76, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Victor Lilov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Austin Ansari (USA) | 6-4, 4-1, Austin Ansari (USA) - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Giles Hussey | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Juan Sebastian Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Michael Zhu | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Alejandro Hoyos | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Luis Britto | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Drew Baird | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Seita Watanabe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Zakai Stone | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Edwardsville - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. William Griffith | 6-4, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Ryan Shane | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Yankel Zemel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Runhao Hua | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |