MECZ
06.08.17 | 2. runda klasyf. | Michal Konecny | David Lucas Ambrozic | 6-2, 6-0 | Portoroz Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michal Konecny | David Lucas Ambrozic | |
1. podanie % | 20/34 (59%) | 24/46 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Konecny | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michal Konecny | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michal Konecny | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michal Konecny | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michal Konecny | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michal Konecny | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | David Lucas Ambrozic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michal Konecny | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
SÅ‚owenia
12.01.99, 25 lat
12.01.99, 25 lat
Michal Konecny vs. David Lucas Ambrozic - Wzajemne mecze
06.08.17 | 2. runda klasyf. | Michal Konecny | David Lucas Ambrozic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Portoroz Challenger | twarda |
Michal Konecny form & David Lucas Ambrozic form
Michal Konecny - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu |
David Lucas Ambrozic - ostatnie mecze
M25 Vogau - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Ciric | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lukas Matic | 2-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belgium F4 - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Borms | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Greece F9 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Cristiano Russo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Manerbio Challenger - ceglana | ||||
19.08.17 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
06.08.17 2. runda klasyf. | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
27.03.17 | vs. Julian Rainer | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
22.03.17 1. runda | vs. Laslo Urrutia Fuentes | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 | vs. Jernej Zaplotnik | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Toby Martin | Toby Martin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 | vs. Gasper Topcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Italy F37 - ceglana | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Gajdek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Gyula Pinter | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Erik Toronyi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
21.03.16 | vs. Markus Neuhauser | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
14.03.16 | vs. Paul Woerner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
07.03.16 | vs. Francesco Cano | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Antoine-Michel Alexeev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
29.02.16 | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |