MECZ
29.10.19 | 1. runda | Michael Vrbensky | Stuart Parker | 7-64, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michael Vrbensky | Stuart Parker | |
1. podanie % | 63/75 (84%) | 51/66 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/63 (68%) | 25/51 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 10/15 (67%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/10 (10%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/66 (47%) | 26/75 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/141 (57%) | 61/141 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Stuart Parker | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 0-2 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-2 | Stuart Parker | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 1-3 | |
2-3 | Stuart Parker | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Michael Vrbensky | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-4 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Vrbensky | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Michael Vrbensky | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Vrbensky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Stuart Parker | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 4-0 | |
4-1 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Stuart Parker | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Vrbensky vs. Stuart Parker - Wzajemne mecze
29.10.19 | 1. runda | Michael Vrbensky | Stuart Parker | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Michael Vrbensky form & Stuart Parker form
Michael Vrbensky - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Zizou Bergs | - | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Samuel Brosset | 5-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Stuart Parker - ostatnie mecze
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | - Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |