MECZ
02.07.20 | 1. runda | Michael Mmoh | Strong Kirchheimer | 5-7, 6-1, 10-5 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 30-0 | ||
Michael Mmoh | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-3 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Mmoh | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Strong Kirchheimer | |
0-0 | ||
Michael Mmoh | 5-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Michael Mmoh | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Michael Mmoh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
3 | ||
10-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Mmoh vs. Strong Kirchheimer - Wzajemne mecze
02.07.20 | 1. runda | Michael Mmoh | Strong Kirchheimer | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Michael Mmoh form & Strong Kirchheimer form
Michael Mmoh - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thanasi Kokkinakis | 4-1, Thanasi Kokkinakis - krecz | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ben Shelton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Emilio Nava | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Holger Rune | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Martin Damm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Constant Lestienne | 3-5, - Michael Mmoh - krecz | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Strong Kirchheimer - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Samir Banerjee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Zachary Svajda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Brandon Holt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-2, 5-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Ethan Quinn | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 5-4, Evgeny Karlovskiy - krecz | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Ethan Quinn | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Burnett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Perez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Stefan Dostanic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-74, 6-3, 4-1, Toby Alex Kodat - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carter Pate | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Denis Kudla | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Alfredo Perez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Alex Michelsen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |