MECZ
06.01.19 | 1. runda | Michael Look | Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | Canberra Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michael Look | Geoffrey Blancaneaux | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 41/51 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/26 (31%) | 6/10 (60%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/51 (45%) | 26/65 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/116 (53%) | 54/116 (47%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Look | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
Michael Look | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Michael Look | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 40-A, 40-40 | ||
Michael Look | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Michael Look | 5-4 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Look | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Look | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Look | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Look | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Look vs. Geoffrey Blancaneaux - Wzajemne mecze
06.01.19 | 1. runda | Michael Look | Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Canberra Challenger | twarda |
Michael Look form & Geoffrey Blancaneaux form
Michael Look - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Yuga Tashiro | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kofu - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Tamaki Yamao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
08.01.19 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
31.12.18 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Harry Bourchier | Harry Bourchier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Jacob Grills | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Connor Johnson | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Półfinał | vs. Colin Sinclair | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Evan Hoyt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Edward Bourchier | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Mustafa Ibraimi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
11.08.18 Finał | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 Półfinał | vs. Daniel Nolan | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.18 2. runda | vs. Aryan Goveas | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Geoffrey Blancaneaux - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |