MECZ
04.10.18 | 2. runda | Michael Look | David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | Australia F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michael Look | David Barclay | |
1. podanie % | 68/110 (62%) | 69/101 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/68 (65%) | 44/69 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/42 (55%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/101 (43%) | 43/110 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/211 (52%) | 101/211 (48%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 8 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
06.09.90, 33 lat
11481 $
06.09.90, 33 lat
11481 $
Michael Look vs. David Barclay - Wzajemne mecze
04.10.18 | 2. runda | Michael Look | David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Australia F7 | twarda |
25.02.13 | 2. runda klasyf. | Michael Look | David Barclay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sydney Challenger | twarda |
Michael Look form & David Barclay form
Michael Look - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Yuga Tashiro | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kofu - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Tamaki Yamao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Albury - trawiasta | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
08.01.19 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
31.12.18 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Harry Bourchier | Harry Bourchier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Jacob Grills | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Connor Johnson | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Półfinał | vs. Colin Sinclair | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Evan Hoyt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Edward Bourchier | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Mustafa Ibraimi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indonesia F3 - twarda | ||||
11.08.18 Finał | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 Półfinał | vs. Daniel Nolan | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.18 Ćwierćfinał | vs. David Agung Susanto | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
David Barclay - ostatnie mecze
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Geelong - trawiasta | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |