MECZ
19.02.19 | 1. runda | Michael Geerts | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Michael Geerts | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 25/56 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 17/25 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/56 (48%) | 15/51 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 7 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Michael Geerts | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Michael Geerts | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michael Geerts | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michael Geerts | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Geerts vs. Ryota Tanuma - Wzajemne mecze
19.02.19 | 1. runda | Michael Geerts | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Michael Geerts form & Ryota Tanuma form
Michael Geerts - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |