MECZ
19.05.17 | Ćwierćfinał | Michael Geerts | Pavel Kotov | 6-3, 6-2 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michael Geerts | Pavel Kotov | |
1. podanie % | 25/47 (53%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/52 (50%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Geerts vs. Pavel Kotov - Wzajemne mecze
23.05.23 | 1. runda klasyf. | Michael Geerts | Pavel Kotov | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
15.11.20 | Klasyf. | Pavel Kotov | Michael Geerts | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Ortisei Challenger | halowa |
19.05.17 | Ćwierćfinał | Michael Geerts | Pavel Kotov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Michael Geerts form & Pavel Kotov form
Michael Geerts - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |
Pavel Kotov - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |