MECZ
18.05.17 | 2. runda | Michael Geerts | Michael Vrbensky | 6-2, 1-6, 7-68 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michael Geerts | Michael Vrbensky | |
1. podanie % | 50/101 (50%) | 53/104 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/50 (74%) | 37/53 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/51 (49%) | 24/51 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/104 (41%) | 39/101 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/205 (51%) | 100/205 (49%) |
Double foul | 6 | 10 |
Asy | 7 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Geerts vs. Michael Vrbensky - Wzajemne mecze
14.11.20 | 1. runda klasyf. | Michael Geerts | Michael Vrbensky | 6-72, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Ortisei Challenger | halowa |
18.05.17 | 2. runda | Michael Geerts | Michael Vrbensky | 6-2, 1-6, 7-68 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Michael Geerts form & Michael Vrbensky form
Michael Geerts - ostatnie mecze
Rome Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.24 2. runda | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-77, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |
Michael Vrbensky - ostatnie mecze
M15 Split - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 6-4, 1-6, 1-3, - Michael Vrbensky - krecz | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Zizou Bergs | - Michael Vrbensky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |