MECZ
28.08.20 | 1. runda | Michael Geerts | Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Michael Geerts | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Michael Geerts | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Michael Geerts | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michael Geerts vs. Alexey Vatutin - Wzajemne mecze
29.11.21 | Klasyf. | Alexey Vatutin | Michael Geerts | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Forli 2 | halowa |
07.06.21 | Klasyf. | Alexey Vatutin | Michael Geerts | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Lyon Challenger | ceglana |
28.08.20 | 1. runda | Michael Geerts | Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Michael Geerts form & Alexey Vatutin form
Michael Geerts - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |