MECZ
19.07.17 | 1. runda | Mert Naci Turker | Martin Atanasov | 6-1, 6-1 | Turkey F26 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mert Naci Turker | Martin Atanasov | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/25 (68%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
16.08.98, 25 lat
32505 $
16.08.98, 25 lat
32505 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
03.06.98, 25 lat
03.06.98, 25 lat
Mert Naci Turker vs. Martin Atanasov - Wzajemne mecze
19.07.17 | 1. runda | Mert Naci Turker | Martin Atanasov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F26 | ceglana |
Mert Naci Turker form & Martin Atanasov form
Mert Naci Turker - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Martin Atanasov - ostatnie mecze
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 1-6, - Martin Atanasov - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Adesalu | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Horst Rieder | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sercan Yesilova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Roessel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
12.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yuri Khachatryan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sorin Andrei Iordache | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Matteo Herrmann-Zunic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Stamatis Kapiris | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F27 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ege Ertas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Berke Eser Coskun | 7-65, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F26 - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alper Kulturel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Zlatan Palazov | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Sefa Suluoglu | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F25 - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Berke Eser Coskun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Plamen Penev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Florian Blot | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Jurgen Briand | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ethan Young-Smith | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |