MECZ
05.08.18 | Klasyf. | Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | 6-0, 6-0 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | |
1. podanie % | 19/33 (58%) | 23/51 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/51 (63%) | 8/33 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mert Alkaya | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Mert Alkaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mert Alkaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mert Alkaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mert Alkaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Mert Alkaya | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Mert Alkaya | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Mert Alkaya | 5-0 | |
6-0 |
Turcja
14.06.00, 23 lat
11979 $
14.06.00, 23 lat
11979 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
21.12.99, 24 lat
21.12.99, 24 lat
Mert Alkaya vs. Artsiom Cherkasau - Wzajemne mecze
05.08.18 | Klasyf. | Mert Alkaya | Artsiom Cherkasau | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Mert Alkaya form & Artsiom Cherkasau form
Mert Alkaya - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Artsiom Cherkasau - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nasser Alyafei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 Klasyf. | vs. Roman Blokhin | 5-7, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Zizou Bergs | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-1, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.12.19 1. runda klasyf. | vs. Denis Milchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Igor Shrolik | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-75, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Conor Berg | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Liavonchyk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nino Portales | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Oliver Golding | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.16 Klasyf. | vs. Annei Laska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |