MECZ
17.07.17 | Klasyf. | Melik Feler | Joseph W. Van Meter | 7-5, 4-6, 6-2 | Egypt F21 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
16.03.94, 30 lat
16.03.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
10.02.94, 30 lat
10.02.94, 30 lat
Melik Feler vs. Joseph W. Van Meter - Wzajemne mecze
17.07.17 | Klasyf. | Melik Feler | Joseph W. Van Meter | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F21 | twarda |
Melik Feler form & Joseph W. Van Meter form
Melik Feler - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Radosavljevic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ao Shen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Gazo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giles Hussey | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Pedro Ortega | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Ronan Joncour | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Igor Sao Thiago | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Timo Schildknecht | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Michael Weindl | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maxime Joris | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roberto Marcora | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Ciric | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F11 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Dubinsky | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Niklas Johansson | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Fakih Najib | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Trefny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Joseph W. Van Meter - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jody Maginley | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 2. runda klasyf. | vs. Spencer Papa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Matthew Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.12.19 Klasyf. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jack Vance | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Casey Hoole | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Langford Hills | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tyler Bowers | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Julian Gimenez | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Hugo Moura | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Dorado | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Agustin Maria Gascia | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yu-Seob Kim | 4-0, Yu-Seob Kim - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jaewoo Kim | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Ko Suzuki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |