MECZ
29.04.18 | Klasyf. | Mehluli Don Ayanda Sibanda | Christoffer Solberg | 0-6, 6-1, 6-0 | Uganda F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mehluli Don Ayanda Sibanda vs. Christoffer Solberg - Wzajemne mecze
29.04.18 | Klasyf. | Mehluli Don Ayanda Sibanda | Christoffer Solberg | 0-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Uganda F1 | ceglana |
Mehluli Don Ayanda Sibanda form & Christoffer Solberg form
Mehluli Don Ayanda Sibanda - ostatnie mecze
M25 Brazzaville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yash Yadav | 6-0, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Illia Stoliar | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Agullo | 7-61, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-2, - Mehluli Don Ayanda Sibanda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
09.10.22 Finał | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.22 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Viktor Jovic | 1-6, 7-61, 4-0, Viktor Jovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-5, Oleksandr Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-5, - Mehluli Don Ayanda Sibanda - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Filippo Tonnicchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 7-69, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Charles Broom | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Raphael Calzi | 6-75, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.03.22 | vs. Marcelo Arevalo | 6-4, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Linghao Zhang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pretoria - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Robin Bertrand | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Garrett Johns | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 0-3, - Mehluli Don Ayanda Sibanda - krecz | szczegóły meczu |
Christoffer Solberg - ostatnie mecze
M15 Kouvola - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalmar - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Beires | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
21.12.21 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-75, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Saud Alhogbani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Simon Freund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Garv Bahl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Elmer Moller | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kevin Suvi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Valdemar Frederik Pape | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Frane Nincevic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 1-6, 7-64, 3-10 | szczegóły meczu |