MECZ
07.08.19 | 1. runda | Maximiliano Estevez | Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | M15 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maximiliano Estevez | Gaston Erhardt | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/43 (58%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/87 (60%) | 35/87 (40%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Maximiliano Estevez | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Maximiliano Estevez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maximiliano Estevez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Maximiliano Estevez | 2-1 | |
0-0 | ||
Maximiliano Estevez | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Gaston Erhardt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
18.09.98, 25 lat
18.09.98, 25 lat
Maximiliano Estevez vs. Gaston Erhardt - Wzajemne mecze
21.08.19 | 1. runda | Gaston Erhardt | Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Lambare | ceglana |
07.08.19 | 1. runda | Maximiliano Estevez | Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Santa | ceglana |
Maximiliano Estevez form & Gaston Erhardt form
Maximiliano Estevez - ostatnie mecze
Cali Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Luis Patino | 1-6, 2-4, - Maximiliano Estevez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Juan Alejandro Hernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Kevin Chahoud | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Chad Kissell | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Midon | 6-75, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Evan King | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Tyler Mercier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Boris Arias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Michael Redlicki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Jordi Arconada | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 6-1, 5-7, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
20.02.20 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.02.20 Finał | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-711, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Justin Roberts | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.20 2. runda | vs. Jean Thirouin | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Felix Corwin | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.20 1. runda | vs. Matic Spec | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Mauricio Echazu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.20 2. runda | vs. Francisco Comesana | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Gaston Erhardt - ostatnie mecze
M25 Jablonec - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.20 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |