MECZ
14.03.18 | 1. runda | Maximilian Neuchrist | Francisco Dias | 6-2, 6-0 | Portugal F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maximilian Neuchrist | Francisco Dias | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maximilian Neuchrist | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maximilian Neuchrist | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Francisco Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maximilian Neuchrist | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maximilian Neuchrist | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Francisco Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maximilian Neuchrist | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Francisco Dias | |
Maximilian Neuchrist | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
4-0 | Francisco Dias | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
01.05.92, 31 lat
14255 $
01.05.92, 31 lat
14255 $
Maximilian Neuchrist vs. Francisco Dias - Wzajemne mecze
14.03.18 | 1. runda | Maximilian Neuchrist | Francisco Dias | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Portugal F4 | twarda |
Maximilian Neuchrist form & Francisco Dias form
Maximilian Neuchrist - ostatnie mecze
Francisco Dias - ostatnie mecze
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Portimao - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
05.03.19 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |