MECZ
31.12.18 | 1. runda | Maximilian Marterer | Peter Gojowczyk | 6-1, 6-4 | Doha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maximilian Marterer | Peter Gojowczyk | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/34 (88%) | 19/27 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/50 (42%) | 10/48 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 8 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maximilian Marterer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maximilian Marterer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maximilian Marterer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maximilian Marterer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Maximilian Marterer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maximilian Marterer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maximilian Marterer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maximilian Marterer vs. Peter Gojowczyk - Wzajemne mecze
31.12.18 | 1. runda | Maximilian Marterer | Peter Gojowczyk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Doha | twarda |
Maximilian Marterer form & Peter Gojowczyk form
Maximilian Marterer - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ugo Blanchet | - | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Elias Ymer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Luca Van Assche | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elias Ymer | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Shapovalov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 5-7, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Arthur Fery | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Oscar Otte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jack Draper | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andrew Paulson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Kacper Zuk | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Peter Gojowczyk - ostatnie mecze
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palmas del - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler Challenger - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |