MECZ
14.07.18 | Klasyf. | Maxime Mora | Arthur Bernabe | 6-2, 6-4 | France F14 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maxime Mora | Arthur Bernabe | |
1. podanie % | 37/58 (64%) | 41/58 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/37 (68%) | 21/41 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/58 (53%) | 22/58 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arthur Bernabe | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Mora | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Maxime Mora | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arthur Bernabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Arthur Bernabe | |
4-1 | Arthur Bernabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Arthur Bernabe | |
5-2 | Arthur Bernabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maxime Mora | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur Bernabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxime Mora | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Arthur Bernabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Arthur Bernabe | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Arthur Bernabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maxime Mora | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Maxime Mora | 3-4 | |
Maxime Mora | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Arthur Bernabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
08.01.01, 23 lat
08.01.01, 23 lat
Maxime Mora vs. Arthur Bernabe - Wzajemne mecze
14.07.18 | Klasyf. | Maxime Mora | Arthur Bernabe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | France F14 | ceglana |
Maxime Mora form & Arthur Bernabe form
Maxime Mora - ostatnie mecze
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
02.07.23 Półfinał | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Carnac - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Arthur Bernabe - ostatnie mecze
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 7-610, 6-72, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Georgios Tsikriteas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 0-5, - Arthur Bernabe - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Milan Welte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mathis Moysan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rodrigues | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Simao Alves | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Abdoulaziz Bationo | 6-2, 6-74, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Adelchi Virgili | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
08.01.19 1. runda | vs. Yanais Laurent | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Alexis Klegou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |