MECZ
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Maxime Cressy | Daniel Entelis | 6-2, 5-7, 6-3 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
20.07.99, 24 lat
20.07.99, 24 lat
Maxime Cressy vs. Daniel Entelis - Wzajemne mecze
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Maxime Cressy | Daniel Entelis | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Maxime Cressy form & Daniel Entelis form
Maxime Cressy - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu |
Daniel Entelis - ostatnie mecze
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - krecz | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |