MECZ
22.05.19 | 1. runda | Maxim Ratniuk | Nebojsa Milenkovic | 6-3, 6-0 | M15 Brcko | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maxim Ratniuk | Nebojsa Milenkovic | |
1. podanie % | 17/37 (46%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 3/17 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 9/37 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maxim Ratniuk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxim Ratniuk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maxim Ratniuk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Maxim Ratniuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Maxim Ratniuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Nebojsa Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
10.05.96, 27 lat
10.05.96, 27 lat
Maxim Ratniuk vs. Nebojsa Milenkovic - Wzajemne mecze
22.05.19 | 1. runda | Maxim Ratniuk | Nebojsa Milenkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Brcko | ceglana |
Maxim Ratniuk form & Nebojsa Milenkovic form
Maxim Ratniuk - ostatnie mecze
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.21 Klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nebojsa Milenkovic - ostatnie mecze
M25 Jounieh - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Hien Pham | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Eric Ahren Moonga | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Raphael Loukas | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Stephanos Schinas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Milos Vukovic | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Lingxi Zhao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. David Szintai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Aljaz Radinski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Milos Dabic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jocic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Besir Durguti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Roko Savin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Karlo Divkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Filip Dzakula | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
21.09.16 1. runda | vs. Christian Hirschmueller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Aljaz Jakob Kaplja | 6-1, 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Mate Delic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Marin Plisic | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Uhlig | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F3 - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Roman Gigolaev | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F13 - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda klasyf. | vs. Ognjen Trejgut | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |