MECZ
09.04.19 | Klasyf. | Maxim Ratniuk | Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
13.09.98, 25 lat
13.09.98, 25 lat
Maxim Ratniuk vs. Michael Gloeckler - Wzajemne mecze
09.04.19 | Klasyf. | Maxim Ratniuk | Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Maxim Ratniuk form & Michael Gloeckler form
Maxim Ratniuk - ostatnie mecze
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.21 Klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Michael Gloeckler - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Janis Graski | - Michael Gloeckler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |