MECZ
17.02.18 | 1. runda klasyf. | Maxim Ratniuk | Adil Karimov | 6-2, 6-3 | Kazakhstan F2 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
30.05.01, 22 lat
30.05.01, 22 lat
Maxim Ratniuk vs. Adil Karimov - Wzajemne mecze
17.02.18 | 1. runda klasyf. | Maxim Ratniuk | Adil Karimov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kazakhstan F2 | halowa |
Maxim Ratniuk form & Adil Karimov form
Maxim Ratniuk - ostatnie mecze
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.21 Klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adil Karimov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stanko Lazic | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dzianis Zharyn | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Bekzod Makhamadjanov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Rodion Pak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Islom Anvarkhodjaev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |