MECZ
15.12.19 | 1. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Menelaos Efstathiou | 6-73, 6-1, 10-6 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Maxim Krapivin vs. Menelaos Efstathiou - Wzajemne mecze
15.12.19 | 1. runda klasyf. | Maxim Krapivin | Menelaos Efstathiou | 6-73, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Maxim Krapivin form & Menelaos Efstathiou form
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Menelaos Efstathiou - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Filip Peliwo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Constantinos Koshis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Demetris Azoides | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Enzo Wallart | 6-77, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-78, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-3, 3-0, Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Alex Degabriele | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Anas Mazdrashki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Winston - halowa | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Mitchell Harper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.11.22 Finał | vs. Shunsuke Mitsui | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.22 Półfinał | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Damien Salvestre | 5-1, Damien Salvestre - krecz | szczegóły meczu |