MECZ
19.06.17 | 2. runda klasyf. | Maxim Geraskin | Alexey Dubinin | 6-3, 6-4 | Russia F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
26.11.85, 38 lat
26.11.85, 38 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.12.98, 25 lat
04.12.98, 25 lat
Maxim Geraskin vs. Alexey Dubinin - Wzajemne mecze
19.06.17 | 2. runda klasyf. | Maxim Geraskin | Alexey Dubinin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Russia F1 | twarda |
Maxim Geraskin form & Alexey Dubinin form
Maxim Geraskin - ostatnie mecze
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Petr Arkhipov | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Victor Baluda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Denis Matsukevitch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniil Kim | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kamil Selehetdinov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Anton Galkin | 7-61, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Sergey Teteryukov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Dmitry Mnushkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Artem Karamalak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Mikhail Galyamov | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Eremey Kotselyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
28.06.17 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Pavel Filin | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Philipp Skvortsov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexey Dubinin - ostatnie mecze
M15 Bressuire - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.23 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |