MECZ
29.03.16 | 1. runda | Maxim Dubarenco | Christos Antonopoulos | 6-0, 6-3 | Greece F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maxim Dubarenco | Christos Antonopoulos | |
1. podanie % | 31/44 (70%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
19.07.98, 25 lat
19.07.98, 25 lat
Maxim Dubarenco vs. Christos Antonopoulos - Wzajemne mecze
29.03.16 | 1. runda | Maxim Dubarenco | Christos Antonopoulos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Greece F2 | twarda |
Maxim Dubarenco form & Christos Antonopoulos form
Maxim Dubarenco - ostatnie mecze
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.16 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.16 Klasyf. | vs. Christian Lindell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.16 1. runda klasyf. | vs. Marko Tepavac | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad Challenger - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.16 Klasyf. | vs. Daniel Appelgren | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda | vs. Orlando Luz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Andrei Marinescu | 2-0, - Maxim Dubarenco - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
18.05.16 2. runda | vs. Victor Crivoi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda | vs. Daniel Glancy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.16 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 6-72, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.16 2. runda | vs. Aslan Karatsev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.16 1. runda | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
28.04.16 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.16 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.16 1. runda | vs. Kaysar Bekimov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
23.04.16 Finał | vs. Miki Jankovic | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.04.16 Półfinał | vs. Stanislav Poplavskyy | 6-2, 3-2, Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
21.04.16 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.16 2. runda | vs. Mikhail Ledovskikh | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.04.16 1. runda | vs. Victor Baluda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
03.04.16 Finał | vs. Miki Jankovic | 6-3, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.16 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.16 Ćwierćfinał | vs. Petr Michnev | 6-71, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.03.16 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.03.16 1. runda | vs. Christos Antonopoulos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
25.03.16 2. runda | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.16 Ćwierćfinał | vs. Petr Michnev | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.16 1. runda | vs. Daniel Windahl | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Alexandre Sidorenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Christos Antonopoulos - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joseph Phillips | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Campbell | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-75, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Van Herck | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 4-6, 7-61, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hong Kit Wong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Meshulam | 6-2, 5-1, Ariel Meshulam - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Luca Fantini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Linus Videhult | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Odysseas Rammos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 3-6, 2-4, - Christos Antonopoulos - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Joan Busoms Puig | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Kohler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |