MECZ
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Maxence Beauge | Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | France F3 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Maxence Beauge | Ugo Blanchet | |
1. podanie % | 31/51 (61%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 22/33 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/52 (38%) | 13/51 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 6 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maxence Beauge vs. Ugo Blanchet - Wzajemne mecze
15.04.18 | Klasyf. | Maxence Beauge | Ugo Blanchet | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | France F7 | twarda |
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Maxence Beauge | Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | France F3 | dywanowa |
Maxence Beauge form & Ugo Blanchet form
Maxence Beauge - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |